$job-> company

Máš analytické myšlení a navíc jsi dobře vybaven/a cizími jazyky? Preferuješ práci z domu, která obnáší velkou míru samostatnosti, ale zároveň máš týmového ducha?
Pokud ano, mám pro tebe následující nabídku do finančního sektoru – pojištění a investice.

POPIS POZICE

Práce s daty a reportování za účelem sledování kvality, udržování databáze

Monitorování kvality uzavírání smluv (platnost a správnost smluv apod.)

Sledování plateb (odchozí a příchozí, neuhrazené platby apod.)

Spolupráce s kolegy z jiných interních oddělení

Reagování na dotazy a podpora při řešení problémů (interní klienti, zaměstnanci apod.) – Nejedná se o call centrum!

PROFIL KANDIDÁTA

Komunikativní znalost ANGLIČTINY a NĚMČINY – slovem i písmem

Zkušenost se zpracováním dat a reportingem

Praxe z bankovního sektoru nebo pojišťovnictví/investic

Analytické myšlení a záliba v práci s daty

Samostatnost, pečlivost

Dobré komunikační dovednosti

NABÍZÍME

Práci na 100% home office (možnost využívat i kancelář v centru Brna)

Týden dovolené navíc + sick days

Cafeterie systém

Stravenky

Prostor pro vzdělávání a rozvoj

Pokud tě nabídka zaujala, kontaktuj mě pro více informací. Budu se těšit!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

GigaPráce

You must sign in to apply for this position.