Manpower

Sofia
Обслужване на клиенти
Постоянна заетост Хибридно Искате ли да направите следващата стъпка в кариерата си? Присъединете се към голям екип като Експерт клиентско обслужване с английски език и станете част от водеща компания, предоставяща първокласни услуги на глобалните си клиенти.
В тази роля ще бъдете основната точка за контакт за клиенти, като ще отговаряте на техните запитвания, ще решавате проблеми и ще работите за подобряване на цялостното клиентско изживяване.
Основни отговорности:

Отговаряне на клиентски запитвания по телефон и тикетинг система.

Осигуряване на бързи и ефективни решения на проблемите на клиентите.

Поддържане на високи стандарти за обслужване и удовлетвореност на клиентите.

Изисквания:

Отлични комуникационни умения на Английски език- B2/ C1.

Основна компютърна грамотност и умения за работа с офис софтуер.

Умения за решаване на проблеми и желание за постоянно учене.

Предишен опит в обслужване на клиенти е предимство, но не е задължителен.

Какво предлага компанията:

Конкурентна заплата с бонуси, базирани на представяне.

Хибриден модел на работа, който включва 2 дни в офиса и до 3 дни дистанционно.

Възможности за кариерно развитие и израстване в рамките на компанията.

Комплексно обучение и постоянна подкрепа от екипа.

Модерен офис с всички удобства в Пловдив или София.

Ако сте мотивирани и търсите възможност да развиете кариерата си в динамична и подкрепяща среда, кандидатствайте сега и станете част от успешен екип!
Менпауър България ООД разполага с лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси.

Manpower

You must sign in to apply for this position.