Jobs Contact Consulting

Popis pozice

Pokud jste vášnivý DevOpsák, který se rád podílí na vývoji sofistikovaných a výkonných systémů, je tato pozice přesně pro Vás!!! Hledáme zkušeného a motivovaného DevOps inženýra, který se připojí k našemu týmu a bude hrát klíčovou roli v našem softwarovém vývoji. Jako DevOps inženýr budete zodpovědní za navrhování, implementaci a správu automatizovaných procesů pro nasazení, monitorování a škálování našich softwarových aplikací. Můžete si vybrat z několika projektů.

*Navrhování, implementace a správa automatizovaných procesů pro nasazení a škálování softwarových aplikací.
*Správa a konfigurace infrastruktury a nástrojů pomocí principů Infrastruktury jako kód.
*Monitorování a logování aplikací a infrastruktury pro zajištění vysoké dostupnosti a výkonnosti.
*Implementace bezpečnostních opatření a řešení v rámci IT infrastruktury.
*Spolupráce s vývojáři a dalšími členy týmu při nasazování a řešení problémů
*Komunikace napříč společností s ostatními týmy

Požadavky na uchazeče

*Zkušenosti s DevOps metodologií a nástroji pro automatizaci nasazování a správy infrastruktury, jako je Kubernetes, Docker, Jenkins, Ansible, Terraform atd.
*Silné znalosti Linuxového prostředí a práce s příkazovým řádkem.
*Zkušenosti s cloudovými platformami (např. AWS, Azure, Google Cloud) a jejich nástroji.
*Znalost kontejnerizace a orchestrace (např. Docker, Kubernetes).
*Schopnost návrhu a správy infrastruktury jako kód (Infrastructure as Code).
*Zkušenosti s monitorováním a logováním aplikací (např. ELK stack, Prometheus, Grafana).
*Znalost a zkušenosti s automatizovaným testováním a bezpečností IT infrastruktury jsou výhodou.
*Komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu.

Nabídka

*Možnost pracovat na zajímavých projektech v dynamickém a inovativním prostředí.
*Příležitost rozvíjet své technické dovednosti a využívat moderní nástroje a technologie.
*Pracovní prostředí s důrazem na spolupráci a sdílení znalostí.
*Flexibilní pracovní dobu a možnost home office nebo REMOTE!
*Možnost profesního růstu a rozvoje.
*Konkurenceschopné finanční ohodnocení a benefity.

Prace – Brigády

You must sign in to apply for this position.