Easy Consult

Изи Консулт е най-голямата българска консултантска компания, с над 15 години опит в областта на управлението и развитието на човешките ресурси и подбора на персонал. През последните няколко години развихме експертиза, изградихме специализирани екипи и оптимизирахме услугите си, за да отговорим на специфичните нужди на динамично развиващият се ИКТ сектор.
Обслужваме нуждите на местни и международни бизнес партньори и се стремим да предлагаме на кандидатите си множество възможности за разширяване на кръгозора, усъвършенстване на уменията и кариерно развитие в ИТ сферата.
В търсене сме на опитен PHP разработчик за наш партньор – Fintech компания.
Отговорности:

Преглеждане, разработване и имплементиране на много-наемателни SaaS финтех приложения;

Разработване на нови функции към сегашните проекти на компанията;

Автоматизиране на процесите в компанията;

Комуникация с продуктовия собственик, главния инженер и външния екип по разработка;

Разработване на RESTful интеграции с други системи като HRM, Finance, ERP, Payments Systems;

Ръководене на вътрешнофирмения развоен екип.

Изисквания:

5+ години стаж в развойната дейност с PHP и фреймуъркове като Symfony или Zend, Laravel и пр.;

Дълбоки познания в различните RESTful модели и API имплементации;

Силни познания в разработката с релационни бази от данни;

Опит с AWS облачна архитектура ( S3, EC2, EC5, Cloudwatch, Lambda );

Английски на работно ниво.

Компанията предлага:

Атрактивно заплащане;

Допълнително социално осигуряване;

Страхотен международен екип от професионалисти, които винаги ще ти окажат подкрепа;

Професионални обучения според интересите на служителите;

Възможност за изцяло дистанционна работа или работа от клона на компанията в гр. Варна.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална професионална автобиография.
Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата
Езикови познания:
Английски език
Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.
Ние предлагаме
Вид заетост:
Пълен работен ден
Срок на заетост:
Постоянна
Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции
Категория:
ИТ и Компютърни специалисти
Държава:
България
Населено място:
Гр. София
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park 1
Дата:
21.Октомври.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал