• Full Time
  • Remote

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Popis pracovní nabídky

Hledáme PHP vývojáře pro softwarovou společnost vyvíjející inovativní SW řešení, které je alternativou k produktům od Microsoft 365 nebo Google Workspace. Můžete pracovat i REMOTE!

Náplň práce:

používáme JS, SASS, Laravel, MongoDB, Bootstrap 4, jQuery, JSON

Požadujeme

schopnost myslet systematicky a řešit zadání důsledně

na systém jsou kladeny nároky, zodpovědnost při řešení je klíčová

z technické stránky po Tobě budeme chtít dobrou znalost jakéhokoli PHP MVC frameworku

pracujeme v Laravelu, zkušenost se Symfony nebo Nette by měla v pohodě stačit

systém má REST API, základní chápání výhodou

základní znalost HTML a CSS důležitá

Nabízíme

pěkné kanceláře na Karlíně přímo u metra Křižíkova (pet friendly, xbox included)

flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova

spolupráci formou živnosti

5 Sick days

náš vlastní benefitní systém

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova, převážně pracovat z domova nebo pracovat jen z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku PHP Developer – remote!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tanja Poppová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Easypráce

You must sign in to apply for this position.

Recruitment Activities

The activities will help you to apply remote jobs high efficiency, do onlne remote job interview and discuss remote job informations