Jobs Contact Consulting

Nabídka: * možnost pracovat převážně remote

místo výkonu, centrum Prahy

5 týdnů dovolené

pravidelné roční navyšování mzdy

příspěvek na důchodové pojištění

příspěvek na stravu

vzdělávací kurzy

možnost zahraničních pracovních cest

systém počátečního zaškolování

Popis pozice: Do mezinárodního R&D centra v Praze s možností převážné práce REMOTE hledáme zkušeného Pythonistu, který se domluví Anglicky a ideálně také JavaScriptem, TypeScriptem nebo Reactem.

vývoj inhouse nástrojů (od malých skriptů po rozsáhlé framworky)

práce na zcela nových nástrojích, rozšiřování existujících “features”

kódování, ladění, testování, validace, integrace na HW platformy

sběr požadavků, analýza a příprava zadání pro vývoj SW

nezbytná dokumentace pro kód a integraci

komunikace s mezinárodním týmem, český team leader v zahraničí

spolupráce s vývojáři z jiných oddělení (zákaznický support, QA, aplikační inženýři, vývojáři HW)

dodržování kódovacích standardů

příležitostné zahraniční pracovní cesty

Požadavky: * SŠ / VŠ vzdělání v oboru informační technologie nebo relevantní

pokročilá znalost jazyka Python

praktické zkušenosti s psaním a laděním kódu, prováděním code reviews

umět používat nějaký verzovací nástroj (GIT, SVN, …)

zájem dále prohlubovat své technické znalosti do hloubky i šířky

možnost příležitostně cestovat do zahraničí

anglický jazyk – schopnost komunikovat ústně i písemně s kolegy napříč vývojem

výhodou – teoretické / praktické znalosti JavaScript / TypeScript / React

výhodou – zkušenost s vývojem pomocí TDD přístupu

výhodou – znalosti / praktické zkušenosti z oblasti QA

výhodou – orientace v oblasti CI/CD

výhodou – jakékoliv znalosti z oboru elektroniky (obvody, součástky, vývoj, měření, testování)

Dobraprace

You must sign in to apply for this position.